11°C
GIRESUN HAVA DURUMU11°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Haberler

Bulancak Belediye Başkanlığı

Whatsapp ihbar hattına ilgi büyük

- +
Whatsapp ihbar hattına ilgi büyük

whatsappihbar

Bulancak Belediyesinin, vatandaşların talep, görüş ve şikayetlerini iletebilmeleri için akıllı cep telefonlarında kullanılan WhatsApp hizmeti, yoğun ilgi görüyor.

Mart ayı itibariyle oluşturulan sistemde birçok vatandaş şikayetlerini WhatsApp üzerinden dile getirmeye başladı.

 Yeni başlayan uygulamayla birlikte vatandaşlar, karşılaştıkları olumsuzluklar ile talep ve şikayetlerini resimli, görüntülü ve bilgi notuyla beraber WhatsApp uygulaması üzerinden ‘0534 774 28 44’ numaralı hatta iletebiliyorlar. Alo 153 Beyaz Masa Merkezinde toplanan veriler ilgili birime bildiriliyor.

“Her gün gelişen ve büyüyen teknolojiye uyum sağlamalıyız” diyen Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar;“ Bulancak Belediyesi olarak bizde günümüz teknolojisine uygun olarak hareket etmeye özen gösteriyoruz. Tüm birimlerimizi adım adım teknolojiye entegre ediyoruz. Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte bir çok uygulama vasıtasıyla hayatımız kolaylaşmış durumda. İletişimin önemli bir ayağı haline gelen WhatsApp uygulamasını Bulancak Belediyesi olarak devreye aldık. Bir ayda ortalama 1500-2000 adet Whatsapp mesajı alıyoruz. Belediye bünyesinde uygulamaya başladığımız yeni sistem sayesinde vatandaşlarımız ‘0534 774 28 44’ numaraya taleplerini ve şikayetlerini bildirebilirler. Böylelikle hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlamış olacağız. 7 gün 24 saat her türlü sorunları bu hatta iletebilirler. ” dedi.

 Yapılan uygulamayı başarılı bulan vatandaşlar sorunların hızlı bir şekilde çözüldüğü için tebrik ederken, şikayet ve taleplerin dikkate alınarak hızlı geri dönüşünün sağlandığını belirttiler.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.