20°C
GIRESUN HAVA DURUMU20°C Çok Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Bizden Haberler

Bulancak Belediye Başkanlığı

Bulancak Adliye Sarayımız hayırlı olsun!

- +
Bulancak Adliye Sarayımız hayırlı olsun!

Belediye Başkanımız Recep YAKAR’ın 12 Ekim 2016’da ve daha önceki ziyaretlerde yapmış olduğu Ankara ziyaretinde yaptığı görüşmelerin ardından sonuç almayı başardı. Bulancak’ta yayın yapan Yerel bir gazetenin Cuma günü çıkan sayısında 2016/497919 ihale kayıt nolu ihale ilanıyla ilana çıkan Bulancak Adalet sarayı en kısa sürede yapılacak. Uzun yıllardır kanayan bir yara olan Adliye Sarayı sorunu da böylece sorun olmaktan çıkacak.

Yakar “400 günde teslim dilecek”

“Adliye Sarayı Yapım işi Cevizlidere Mh. Gökkuşağı Cd. 1246/1 Sk No5 Balgat Çankaya ANKARA’da ihale edilecek. 20.12.2016’da saat 15:00’de yapılacak ihalenin ardından ihaleyi alan firmaya yer teslimi yapılacak. Adliye Sarayı 400 gün içinde teslim edilecek.” dedi

“Adliye Sarayı yapım işi girişimlerimizle başarıyla sonuçlandı”

Yakar, “Ankara’da yapmış olduğumuz temaslar sonucunda Adliye Sarayı Allah’a hamd olsun ihale aşamasına geldi. 12. ayda ihalesi yapılacak Adliye Sarayı yapım işinin bir sene sürecinde teslim edilmesi bekleniyor. İlçemize bir hizmet daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2. Organize Sanayi Bölgesine doğal gaz müjdesinin ardından bu müjdeyi de halkımıza vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu hizmetin gelmesinde büyük katkısı olan, bize her konuda yol açan ve hizmet noktasında her zaman yanımızda olan Başbakan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’ye teşekkür ediyorum. İlçemize ve yargı camiamıza hayırlı olsun. ” dedi.

1

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.