18°C
GIRESUN HAVA DURUMU18°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Haberler

Bulancak Belediye Başkanlığı

Yakar: “Borç Yapılandırma için son gün 31 Ekim”

- +
Yakar: “Borç Yapılandırma için son gün 31 Ekim”

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, belediye borçları için yapılandırma işlemlerinin başladığını belirtti. Başkan Yakar, yaptığı açıklamada, “6736 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun uyarınca vergi borçlarının belediye tarafından yapılandırıldığını söyledi. Yapılandırmadan faydalanmak isteyen mükellefler için son başvuru tarihinin 31 Ekim 2016 oluğunu ifade eden Başkan Yakar, şöyle konuştu:

BORÇ ÖDEMEDE BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLANIYOR
“6736 sayılı kanun gereği Bulancak Belediyesi’ne borcu olan vatandaşlar, borç yapılandırması için müracaatlar başladı. Hemşehrilerimiz borçlarını yapılandırmak için belediyemize gelerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Borç ödemede büyük kolaylıklar sağlanıyor. Peşin ve taksitli ödemede çeşitli seçenekler sunuluyor.
Yapılandırma süresi 31 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir. Bu nedenle yapılandırmanın son güne bırakılmamasını, son günlerde yaşanabilecek olası sıkışıklığa meydan verilmemesi için vatandaşların gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyorum. Bu uygulama ile Su borçları, Emlak, Çevre Temizlik vergisi ve diğer borçlar için ödeme zorluğu çeken vatandaşlarımıza kolaylık sağlayacaktır”

6736-sayili-borc-yapilandirma-660x330

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.