17°C
GIRESUN HAVA DURUMU17°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Etkinlikler

Bulancak Belediye Başkanlığı

Mehter Takımından Meydan’da Konser Gösterisi

- +
Mehter Takımından Meydan’da Konser Gösterisi

Belediyemizin Mehter Takımı bugün Eski Cezaevi Mevkiinden başlayarak 15 Temmuz Caddesi üzerinden yürüyüş gerçekleştirdi. Yürüyüşün ardından Belediye Başkanımız Recep Yakar’ın ve halkımızın yoğun katılımı ile Bulancak Cumhuriyet Meydanında Mehter Konser verdi.

Konser sonunda mehter takımına teşekkür eden Belediye Başkanımız Recep Yakar “Bulancak Belediyesi Mehter Takımımız kuruluşundan bugüne çok ciddi yol aldı. Bugünde görüldüğü üzere profesyonel bir gösteri yaptılar. Sürekli yeni marş eklemeleri, kendilerini geliştirmeleri Mehter Takımımız bölgede ve ülke genelinde önemli yerlere getirmektedir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için yorumlanan “Dik dur eğilme, bu millet seninle” marşından dolayı da kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Yakar, bir teşekkürü de katılımcı halka yaparak “Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz, gece gündüz Bulancak için çalışıyoruz. İlçemizin her yeri şantiye halinde, ancak karanlık olmadan, aydınlık olmaz. Çok kısa bir sürede istenilen düzeyde Bulancak ortaya çıkaracağımız konusunda hiç şüphemiz yoktur. Hep birlikte, her noktada biraz daha sabrederek Yeni Bulancak’ı en kısa zamanda birlikte inşa edeceğiz. Gayret bizden, başarı Allah’tandır” dedi.

dsc_0685

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.