11°C
GIRESUN HAVA DURUMU11°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

21 Temmuz Cuma Vefat İlanları

- +
21 Temmuz Cuma Vefat İlanları

1)Odadüzü Köyü’nden Halil İbrahim Geçici’nin eşi AYŞE GEÇİCİ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Odadüzü Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Erdoğan Köyü’nden Keloğularından merhum Hasan ve Sıdıka Güngör’ün kızları; Hüsnü ve Kadriye Harputluoğlu’nun gelinleri; Zarif, Zerrin, Hüsnü, Sibel, Suha ve Pelin’in anneleri; Yüksel, Köksal ve Ömral Güngör’ün ablaları; merhum Şükrü Naili Harputluoğlu’nun eşi MUTEBER HARPUTLUOĞLU vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Giresun Çınarlar Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Bulancak Eski Mezarlıkta toprağa verilecektir.

3)Giresun Boztekke Köyü’nden, Aydın oğullarından merhum Hacı Ali Apaydın’ın eşi; Fatma, Havva, Mehmet ve Aşkın’ın anneleri; Bulancak Sağlık Meslek Lisesi müdürü Adem İlyas, emekli İmam Hatip Mahmut İlyas, Piraziz Boztepe İmam Hatibi Zafer İlyas’ın halaları; emekli İmam Hatip Cafer Tatlı’nın teyzesi KEZBAN APAYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazına müteakip Boztekke Köyü Merkez Camii’de kılınacak Cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,  sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.