17°C
GIRESUN HAVA DURUMU17°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

13 Kasım Pazartesi Vefat İlanları

- +
13 Kasım Pazartesi Vefat İlanları

1)Keşap Hisarüstü Köyü’nden Sakaoğullarından, merhum İhsan Saka’nın eşi; Emine Vanlı, Fatma Ürgün, Mahmut Saka, Nevin Hiraoğlu ve Ferda Bıçakçı’nın anneleri; merhum Bahtişen Vanlı, Cengizhan Ürgün, Ertuğrul Hiraoğlu, Ekrem Bıçakçı’nın kayınvalideleri SEBAHAT SAKA vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün saat 13:00’da Giresun Sokakbaşındaki evinden alınarak İkindi namazını müteakip Hisarkaya Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Hisarkaya Köyü’nden Sağıroğullarından merhum Mevlüt Özdemir’in kızı; merhum Erdoğan Özdemir’in eşi; Ballıca Mahallesi eski muhtarı Ahmet Özdemir, Arslan Galip, Hacı Hasan ve Ayla Özdemir’in anneleri FATMA ÖZDEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Ballıca Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Hisarkaya Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

3)İlçemiz esnaflarından Oturak ailesinden, merhum İdris ve merhume Ayşe Oturak’ın oğulları; merhum Durmuş, Şükrü, Hamdi, Murat, Merhume Fatma ve Emine’nin kardeşleri; Sevim, Sevgi, Fatma ve Bulancak esnaflarından Aslan ve Adil Oturak’ın babaları; Nebahat Oturak’ın eşi HACI MUSTAFA OTURAK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Burunucu Köyü Orta Dikmen’de toprağa verilecektir.

 

4)Kuşluhan Köyü’nden Resuloğullarından, Halil Şen oğlu; Safure, Türkan, Ekrem, Kadife, Ferayi ve Musine’nin kardeşleri; Yaşar, Özen, Hacer ve Şengül’ün babaları HÜSEYİN ŞEN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Kuşluhan Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

5)İnece Köyü’nden Hacıvelioğullarından, merhum Hasan Karaman’ın oğlu; Emine, Suat ve Ferhat Karaman’ın kardeşleri MURAT KARAMAN vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın İkindi namazını müteakip İnece Köyü Eski Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat Edenlere Allah’tan Rahmet, Sevenlere Başsağlığı Dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.