16°C
GIRESUN HAVA DURUMU16°C Parçalı Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

12 Ekim Perşembe Vefat İlanları

- +
12 Ekim Perşembe Vefat İlanları

1) İnece köyünden merhum Abdullah ve merhume Emine Yücel’in oğlu; merhume Fatma Yücel’in eşi; Nazmiye, Hamdiye ve merhum Kibar’ın abileri; Şeref, Özlem ve Özge Yücel’in babaları MURAT YÜCEL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Bulancak mahallesindeki evinden alınarak İkindi namazını müteakip Bulancak Eski Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra İnece köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Gündoğdu Köyü’nden Çavuşoğullarından merhum Mustafa Ada’nın eşi; Gündoğdu Köyü muhtarı Kenan Ada’nın yengesi; Tayyibe, Arife, Cemile, Gülsüm, Nuran, Sevgi ve Arslan Ada’nın anneleri TÜRKAN ADA vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Estaş Sürücü Kursu yanındaki evinden alınarak İkindi namazını müteakip Gıcıklı Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Gündoğdu Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Narlık Köyü’nden Kesikoğullarından merhum Vehbi’nin oğlu; Selahattin, Alaattin, Mehmet, Tülay ve Nuray Kesik’in babaları; Adil Kesik ve Mustafa Coş’un kayınpederleri; Caner ile Cengiz Kesik’in dedeleri AZİZ KESİK vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Hasanşeyh Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Hisarkaya Köyü’nden Mehtioğullarından Mehmet Bektaş’ın eşi; Ayşe, Çetin ve Metin Bektaş’ın anneleri LÜTFİYE BEKTAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Ballıca Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Hisarkaya Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.