11°C
GIRESUN HAVA DURUMU11°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

06 OCAK CUMA VEFAT İLANLARI

- +
06 OCAK CUMA VEFAT İLANLARI

1)Güzelyurt Köyü’nden Melikoğullarından merhum Nazım Pekdemir’in eşi, Aşkı, Şevket, Eşref ve Hüseyin Pekdemir’in anneleri SULTAN PEKDEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma Namazını müteakip Güzelyurt Köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

 

2)Ahmetli Köyü’nden Efendi Oğullarından Cevat Guguk’un oğlu CESUR GUGUK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Ahmetli Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

3)Merhum Onbaşı Rasim ve Zilhitce Genç’in oğullları; merhum Fatma, Gülsefa, Erdal, Emekli öğretmen Yılmaz, Ayten ve Engin Genç’in ağabeyleri; ilçemiz esnaflarından Abdullah, Rasim, Gönül ve Havva’nın babaları Caner, Ercan, Kadir Eren, Melike, Filiz, Figen, Didar ve Salih’in Dedeleri ilçemiz esnaflarından Onbaşı SALİH GENÇ vefat etmiştir.
Cenazesi bugün İhsaniye Mahallesi Arif sokaktaki evinden alınarak Cuma namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Bulancak yeni mezarlıkta toprağa verilecektir.

4)Piraziz ilçesi Şeyhli mahallesinden Aliustaoğullarından Cemal Yılmaz’ın eşi, emekli hemşire Ayla Görgülüoğlu, Mustafa, Tapu memuru Ünal Yılmaz, Pazarcı ensaflarından Uğur,Ömral, Sağlık Memuru Hakan ve Aygül Yılmaz’ın anneleri emekli öğretmen Hasan Görgülüoğlu’nun kayınvalidesi EMİNE YILMAZ vefat etmiştir.
Cenazesi bugün Cuma namazını müteakip Şeyhli mahallaesindeki camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

 

Vefat Edenlere Allah’tan Rahmet Ailesine ve Sevenlerine Başsağlığı Dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.