15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Haberler

Bulancak Belediye Başkanlığı

Giresun Günlerine katıldık

- +
Giresun Günlerine katıldık

            Bulancak Belediyesi Giresun Federasyonu tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen Giresun Günlerinde stant açtı. İstanbul Yenikapı miting alanında 21-23 Ekim tarihleri arasında yapılan Giresun Günlerinde Bulancak Belediyesi standı bir çok yöresel ve kültürel eşyalarla alan içerisinde farklılığını ortaya koydu.

            MEHTER TAKIMI MEST ETTİ        

            Yenikapı Giresun Günlerine damgasını vuran Bulancak Belediyesi Mehter Takımı katılımcıları mest etti. Fuarın son gününde açık alanda yapılan gösteri Bulancak Belediyesi Mehter takımı izleyenlerden tam not aldı.

            BAŞKAN YAKAR’DAN CANLI YAYIN PROGRAMI VE ZİYARETLER

            Bulancak  Belediye Başkanı Recep Yakar Pazar günü Kanal 28 ekranlarında canlı yayına katılarak Giresun Günlerini ve Bulancak’ta devam eden projeler ile ilgili bilgi verdi. Yine Cumartesi sabahı Giresun Günlerinde, Bulancak Dernekler Federasyonu tarafından verilen kahvaltıya katılan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Bulancak ile ilgili projelerini anlattı.

            STANDA ÇOK SAYIDA ZİYARET

            Bulancak Belediye Başkanı Recep YAKAR’ın ziyaretçileri kabul ettiği standa Giresun Valisi Hasan Karahan, Başbakan Yardımcımız Nurettin Canikli, Giresun Milletvekillerimiz Cemal Öztürk ve  Sabri Öztürk ziyaret ettiler. Çok sayıda Giresun’lu hemşehrilerimizinde ziyaret ettiği stantta vatandaşlara Bulancak’a özgü Mayıs Helvası ve Bulancak ile ilgili özel hazırlanan katalog verildi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.