23°C
GIRESUN HAVA DURUMU23°C Çok Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Haberler

Bulancak Belediye Başkanlığı

Bulancak’ta iki noktaya dev ekran yerleştirildi

- +
Bulancak’ta iki noktaya dev ekran yerleştirildi

Sosyal ve şeffaf belediyeciliğe her ortamda önem veren Bulancak Belediyesi Bulancak’ın merkezi noktalarına 12 metrekare ebadında dev ekranlar yerleştirdi. Şehrin en işlek noktalarına yerleştirilen ekranlardan ilki Bulancak Cumhuriyet Meydanında Atatürk büstünün yanına, ikincisi Sanayi Mahallesinde Sanayi kavşağının güneybatı köşesine yerleştirildi.

Yakar; “Önemli günlerde Canlı yayınlar verecek”

Önemli günlerde Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekrandan canlı yayın verebileceğini söyleyen Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar “Göreve geldiğimiz günden bugüne şeffaf ve sosyal belediyecilik konusunda birçok adım attık. Bunlara şimdi son teknoloji ile donatılmış, çözünürlüğü yüksek dev LED ekranlar ekledik. Şehrimizin en canlı, en hareketli noktalarına dev ekranlar yerleştirerek Belediyemizi halkımıza açıyoruz. Şimdilik Sanayi Mahallesi sanayi kavşağı ve Bulancak Cumhuriyet Meydanı olmak üzere iki noktaya 12 metrekarelik dev LED ekran yerleştirdik. Eğer verimli olduğu kanaatine varırsak İncüvez ve Bulancak’ın doğu girişi bölümüne de yerleştirmeyi düşünüyoruz. Özellikle Cumhuriyet Meydanında bulunan LED ekran miting, milli maç, toplantı ve özel günlerde daha verimli kullanılabilecektir.” dedi

Yakar “İlk yayın Giresun spor Maçı oldu”

Başkan Yakar “Hatta LED ekranları kurduğumuz gün Eskişehirspor-Giresunspor Play-off karşılaşmasını Bulancak Cumhuriyet Meydanında bulunan dev ekranımızda halkımıza verdik. Maç saatinin iftara yakın bir saat olmasına karşın vatandaşlarımız yoğun bir ilgiyle maçı dev ekrandan izledi.” Dedi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.