15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Haberler

Bulancak Belediye Başkanlığı

Bulancak meydanı milletvekillerini ağırladı

- +
Bulancak meydanı milletvekillerini ağırladı

6b3a267e-d2ab-41ff-8030-7ed5cf90cc96

 

1 Kasım Genel Seçimlerinin sonuçlarının netleşmesinin ardında milletvekilli olmaları kesinleşen Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı ve milletvekili Nurettin Canikli, Milletvekili seçilen Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk, Bulancak Belediyesini ziyaret ettiler. Gece 21:00’da Bulancak Belediyesine gelen ve Belediye Başkanımız Recep Yakar’ı ziyaret eden milletvekilleri, ardından saat 22:00’da Bulancak Meydanını dolduran Bulancak halkına hitap ettiler.

İlk Konuşmayı Başkan Yakar yaptı. Yakar Bulancak Halkının bir kez daha demokrasi ve milli irade konusunda tarih yazdığını söyledi. Giresun İl Başkanı Ali Tütüncü, Giresun AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk bir teşekkür konuşması yaptı.

Canikli “Bulancak bizden ne isterse alacak”

En son kürsüye gelen Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, “Bulancak Bir kez daha farkını gösterdi. Sahilde yine rekor kırdınız. Biz buraya ne zaman gelsek meydanları doldurdunuz. Bize verilen bu emanetinize ihanet etmeyeceğiz. Bulancak İlçesinden gelen her doğru iş benim takibim altındadır. Hepinize teşekkür ediyorum.” Diyerek teşekkür etti. 

Meydanda eğlence ve kutlamalar gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.