15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Haberler

Bulancak Belediye Başkanlığı

Başkan Yakar’dan İlçe Emniyet Müdürüne Taziye Ziyareti

- +
Başkan Yakar’dan İlçe Emniyet Müdürüne Taziye Ziyareti

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, İstanbul’da yaşanan hain terör eyleminin ardından başlayan “Polisimin Yanındayım” kampanyasına destek verdi. Bulancak Emniyet Müdürlüğünü ziyarete ederek Emniyet Müdürü ve polis memurlarına başsağlığı diledi.

Canları pahasına halkın huzurunu tesis eden polislerin daima yanında olduklarını belirten Yakar, “Ülkemizde şu süreçte yaşanan bir istiklal harbidir. 15 Temmuz öncesi ve sonrası ülkemizin birliği ve beraberliğine kasteden hainlere canlarını siper eden polislerimizin yanındayız.

İstanbul’da yaşanan bu hain saldırı, Suriye’de yaşanan ve bazı egemen güçleri rahatsız eden müdahaleler ve iç siyasette yaşanan gelişmeleri baltalamak içindir. Türkiye’nin güçlenmesi bölgesel güç olmasını istemeyen dış güçler ve içeride ki hainleri asla emellerine ulaşamayacaklardır. Türk Milleti olarak bizler polisimizin ve askerimizin yanında devletimizin ve milletimizin emrinde olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle İstanbul’da ki hain saldırıda şehit olan polislerimize ve halkımıza Yüce Rabbimden rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır dilerim. Allah şehadetlerini kabul etsin.” Dedi

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.