15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Haberler

Bulancak Belediye Başkanlığı

Başkan Yakar, Belediye Personelleri ile iftarda buluştu

- +
Başkan Yakar, Belediye Personelleri ile iftarda buluştu

                Bulancak Belediye Başkanımız Recep Yakar dün akşam özel bir düğün salonunda Belediye personeli ve aileleri ile iftarda bir araya geldi.

                Tüm Belediye birimlerinin davetli olduğu personel iftarına tüm personeller çocukları ve aileleri ile bir araya geldi. Merkez Orta Camii İmam Hatip’i Aydın Kılıç’ın iftar öncesi Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda iftardan sonra konuşan Başkan Yakar “Bulancak Belediye personelleri ve aileleri olarak büyük bir aileyiz” dedi.

                Başkan Yakar “Bizi kırmayarak davetimize icabet eden tüm personellerime ve ailelerine teşekkür ediyorum. Bir kez daha gördük ki biz büyük bir aileyiz. Şunu çok açık söylemek gerekir ki ben personellerimin hepsinden çok memnunum. Bulancak’ta dar bütçeyle çok büyük işler yapıyoruz. Bulancak son üç yılda adeta büyük bir kabuk değişimi yaşıyor. Geçen yıl yine aynı salonda sizlerle bir iftarda buluştuk. Ve o zaman en büyük problemimiz su problemiydi. Ama bugün şükürler olsun ki içme suyu şebekemiz tamamen yenilendi ve şehrimizin 50 yıllık su ihtiyacı karşılandı.” Dedi.

Yakar “Birlikte Belediyecilik anlayışı”

Yakar “Bu işler kolay değil. Tek başına yapılabilecek işler değildi. Bu yüzden ekibimle gurur duyuyorum. Bizim için memur, işçi, taşeron ve İş-kur personeli ayrımı yok. Bizimle çalışan hiçbir personelimiz arasında bir ayrım yapmamız mümkün değil. Bu işler birlikte Belediyecilik anlayışı ile gerçekleşir. Kolay değil, mesela yaşayan bir şehrin damarlarını değiştirdik ve içme suyu hattımızı tamamen yeniledik. Yine bununla birlikte cadde ve sokak yenileme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Şehrimizde kısa sürede dokunmadığımız yer kalmadı. Ve yapılan hizmetleri anlatmak burada hepimize düşüyor.” Dedi.

                Yakar “Belediye Personelleri belediyemizi temsil eder”

                Burada bulunan herkes belediyemizin birer temsilcisidir diyen Başkan Yakar “Eminim ki burada herkes şehrimizin bir noktasında yaşıyordur, yaşadığınız çevreden haberdar olun. Mahallenizde, cadde ve sokaklarınızda bizim duymayan kulağımız, görmeyen gözümüz olun. Ufak tefek eksiklikleri hemen bize iletin bizde elimizden çözüm noktasında hemen elimizden geleni yapalım.” Dedi

               

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.