15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

8 Ocak Pazar Vefat İlanları

- +
8 Ocak Pazar Vefat İlanları

1) Büyükada köyünden Yeniçeri oğullarından Merhum Bahattin Yenisunun eşi;Erdal,Gürdal,Şengül,Hülya ve Selmanın anneleri Kemal ve Erkut Kadıoğlunun annenneleri ŞEVKİYE YENİSU vefat etmiştir. 

Cenazesi Bugün ikindi namazını müteakip Büyükada Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir. 

2) Piraziz Esentepe Köyünden Mustafa, Şavgu Işıkdemir ve Emine Aydının Babaları Giresun Doğum Hastahanesi Müdürü Olgun Işıkdemir ve Okay Işıkdemirin Amcaları Ömer Aydının Kayınpederi Hacı Mustafa oğlu NİYAZİ IŞIKDEMİR vefat etmiştir. 

Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Esentepe Köyü Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir. 

Mevla rahmet eylesin.

3) Piraziz İlçesi Aydere Mahallesinden Cerge oğullarından Merhum Mustafa Çarkın eşi Merhum Yaşar, Ahmet, Özel, Kaya, Hatun, Gülzade, Cahide ve Şulenin anneleri Bulancak esnaflarından Mustafa usta Belediye eski personeller inden Dağlar Zehirin kayınvalidesi , Acısu Mahallesi Muhtarı Ali Zehirin anneannesi EMİNE ÇARK vefat etmiştir. 

Cenazesi Öğle namazını müteakip Piraziz Eren Mahallesi Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Aile kabristan lığında toprağa verilecektir.

Mevla rahmet eylesin.

4) Erdoğan Köyünden Sofu oğullarından Merhum Durmuş Kurunun eşi Muzaffer ve Murat Kurunun anneleri HANİFE KURU vefat etmiştir. 

Cenazesi yarın (pazartesi) öğle namazını müteakip Erdoğan Köyü Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5) Piraziz Çağlandere Köyünden Pılıkoğullarından Merhum Sabri Bereketin eşi FATMA BEREKET vefat etmiştir. 

Cenazesi yarın (pazartesi) Öğle namazını müteakip Çağlandere köyü Kıran Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir. 

Mevla rahmet eylesin.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.