15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

30 Aralık 2016 Cuma Vefat İlanı

- +
30 Aralık 2016 Cuma Vefat İlanı

1) Yeniköyden, Bey oğullarından,Hacı Osman Aksoy’un eşi; Harun, İzzet, Şenel, Süleyman ve Remzi Güller’in kız kardeşi; Recep, Şirin, Tevrat, Ayşe, Huri, Emine ve Yeniköy eski muhtarı Hüseyin Aksoy’un annesi; Şeref Aktepe,Sabri Başkıran ve Yeniköy muhtarı Osman Başkıran’ın kayınvalidesi; Bulancak esnaflarından kuaför Erkan Başkıran’ın anne annesi ÜMMÜHAN AKSOY vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Sarayburnu Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Yeniköy aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Şemsettin Mahallesinden Kızılcalardan merhum Şevki oğlu, Salim, Sevilay ve Müşerref’in abileri, Sedat Kızılca, Tülay, Ayşe, Serpil ve Sevtap’ın babaları,Günay Kızılca’nın eşi eski Ziraat Bankası emeklisi ŞEREF KIZILCA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Eski Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Şemsettin Mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Merhum Hacı Alaattin Kıroğlu’nun eşi; Belkıs, Nergis, Mustafa Savaş ve Osman Kıroğlu’nun anneleri NEBAHAT KIROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip İstanbul Göztepe Çemenzar Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Arıcılar kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Yıldız Köyünden Çakırosman Oğullarından Merhum Rasim Deniz’in oğlu; Bulancak esnaflarından Özcan, Ali, Hebip ve Erkan Deniz’in Babaları TEVRAT DENİZ vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Karaoğlanoğlu Camii’inde kılınacak cenaze namazından sonra Yıldız Köyü Aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5) Hacet Köyü’nden Koç Oğullarından Merhum Hasan Ali Koç’un oğlu; Mehmet, Ekrem ve Saffet Koç’un abileri; Mine Şahin, Zeliha Elikara, İlçemiz Fen Lisesi Öğretmenlerinden Hülya Aydemir, Beyza Koç ve Kız İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Hüseyin Koç’un babaları, Hüseyin Şahin, Belediye Emekli personeli Ali Elikara, Bahçelievler Anadolu Lisesi Öğretmeni Gıyasettin Aydemir’in Kayınpederi HALİS KOÇ vefat etmiştir.Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Orta Camii’nde Kılınacak cenaze namazından sonra Hacet Köyü Aile Kabristanlığında toprağa verilecektir.

6) Elekçi oğullarından Halil İbrahim ve Hülya Kara’nın oğlu OĞUZ KARA vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Şemsettin mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.