15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

29 Mart Çarşamba Vefat İlanları

- +
29 Mart Çarşamba Vefat İlanları

1) Güney Köyünden Merhum Süleyman Kurtoğlu’nun eşi; Murat Kurtoğlu ve Hayriye Kurtoğlu’nun anneleri HURİ KURTOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Gıcıklı Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Güney Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Bahçeli Köyünden Bulancak Sanayi Mahallesi sakinlerinden Hasan Başoğullarından Emine Baş’ın eşi; Necla Elikesik,Necmi ve Ömer Baş’ın babaları Mecit Oğlu HASAN BAŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Sanayi mahallesi Fatih Caminde kılınacak cenaze namazından sonra Bahçeli Köyü Çarşık mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Piraziz Kaleyanı mahallesinden Mollahasan oğullarından Hacı Hamdişen Özdemir’in Eşi; Merhum Zeynep, Yurdişen, Köksal, Erdal Ve Yeşim’in Anneleri, Emekli Emniyet Müdürü Erol Özdemir’in kayınvalidesi EMİNE ÖZDEMİR Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Piraziz Yeni Mahalle Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Aile Kabristanlığında Toprağa Verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.