23°C
GIRESUN HAVA DURUMU23°C Çok Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

28 Mayıs Pazar Vefat İlanı

- +
28 Mayıs Pazar Vefat İlanı

1) Kesap ilcesinden merhum Mehmet ve Merhume Hanim Aydinin oglu, merhum Halil ibrahim ve merhume kadriye aydenizin damadi, Harun ve Ali nail Aydeniz,Mahire yucel, Macide Ustundag, Zarif Pazar’ın Enisteleri Gulsum Aydinin esi, Seda ve Suha nin babalari Hakki Aydin vefat etmistir. 

Cenazesi bugun saat 11 de gure mevkindeki evinden alinarak Kesap Kubbeli caminde öglen namazina mutakip kilınacak cenaze namazindan sonra dokuztepe koyunde topraga verilecektir .

2) Elmalı köyünden Kahveci ogullarindan Emine,Hatice,Suleyman,Ali,Sıtkı,Engin ve söförler cemiyeti baskanı Mustafa Aydının babaları Bulancak esnaflarından HACI CELAL KAHVECI Vefat etmistir. 

Cenazesi bugun Öglen namazina mütakip Sarayburnu Caminde kilinacak cenaze namazinda sonra Elmali koyu Aile kapristanliginda topraga verilecektir.

3) Damudere köyünden Rıza Yıldız’ın kızı, Ferhat Aydın’ın eşi ,Yılmaz, Yavuz, Yalçın ve Bilal Aydın’ın anneleri, Adil ve Cemil Yıldız’ın ablaları, Adil, merhum Şenel, Hüseyin, ve Fikret aydının yengeleri HAVVA AYDIN vefat etmiştir. 

Cenazesi pazartesi günü  (yarın) öğle namazını muteakip Sarayburnu Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Damudere köyünde toprağa verilecektir.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.