15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

28 Eylül 2016 Çarşamba Vefat İlanı

- +
28 Eylül 2016 Çarşamba Vefat İlanı

1) Hasanşeyh köyünden Lazoğullarından merhum Hacı Mehmet Aydın’ın eşi; Durdane,Hasan,Muhsin ve Atanur Aydın’ın anneleri; SAFİNAZ AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Hasanşeyh Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Merkez Boztekke Köyünden Düdükçü Oğullarından eski şoförlerden Hasan Düdükçü’nün eşi; Erol ve Erdal Düdükçü’nün anneleri; merhum eski şoför Hasan Ayar’ın kayınvalidesi RAİFE DÜDÜKÇÜ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 11:30 da merkez Boztekke Köyündeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Boztekke Köyü Merkez Camiinde kılınacak, cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Erikliman köyünden merhum değirmenci Abdullah’ın oğlu;Emin,Gülsen,İmdat,Hakkı,Namık ve Ayşegül Yıldırımın babaları İBRAHİM YILDIRIM vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Değirmen yanındaki evinden alınarak İkindi namazını müteakip Erikliman Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Piraziz Tepeköyden merhum Hasan ve Zübiye Bilgiç’in oğlu; Hülya Bilgiç’in eşi; Piraziz Kaymakamlığı yazı işleri müdürü Adil Bilgiç, Bulancak meydan lokantası sahipleri Ekrem, Orhan , Davut, Ayhan, Mehmet Bilgiç ile Huriye, Sevim ve Hayriye’nin kardeşleri AHMET BİLGİÇ vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Saray Burnu Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Tepeköy aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

VEFAT EDENLERE ALLAH’TAN RAHMET,SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.