15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

28 Ekim 2016 Cuma Vefat İlanları

- +
28 Ekim 2016 Cuma Vefat İlanları

1) Esenköyden Göncüoğullarından Hacı Tahsin Aydın’ın oğlu;Pakize Aydın’ın eşi;Ufuk,Gülsün,Tuba ve İlçemiz esnaflarından Umut Aydın’ın babaları ŞENEL AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Esenköy Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Ucarlı Mahallesinde Dervişoğullarından merhum Ömer ve Zehra Aydın’ın Oğlu;Merhum Necdet,Osman,Uğur ve Engin Aydın’ın kardeşleri Mühendis NECMİ AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip kardeşi Osman Aydın’ın Cumhur Alan Parkı karşısındaki evinden alınarak Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Ucarlı mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Kovanlık Beldesi Düz Mahalleden Küçükmehmet Oğullarından Merhum Emir Küçük’ün eşi; Hürrem, Şaban, Ekrem, Aydın, Ali, Kerime ve Fatma’nın anneleri; inşaat ustası Ali Memişoğlu’nun kayınvalidesi SELİME KÜÇÜK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Kovanlık Merkez Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Aydındere beldesi Güney Mahallesinden Emin oğlu; merhum Cevat KARAHASAN’ın eşi Fatma,Gülbahar ve Dursun’un anneleri; ilçemiz esnaflarından Ferhat Temur’un Kayınvalidesi ŞÜKRİYE KARAHASAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 09:00’da Sanayi mahallesindeki evinden alınarak Cuma namazını müteakip Aydındere Beldesinde kılınacak cenaze namazından sonra Kırıkbeleğen yaylasında toprağa verilecektir.

5) Keleşoğullarından eski esnaflardan lokantacı Hamdi Usta, emekli Polis memuru Özcan ve Dursun Şirin’in babaları; HASAN ŞİRİN vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Keşap Kubbeli Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Karadere Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.