15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

27 Eylül 2016 Salı Vefat İlanı

- +
27 Eylül 2016 Salı Vefat İlanı

1) İnece köyünden Hacıvelioğullarından merhum Çavuşoğlu İlyas Öztaş’ın eşi;Selahattin,Alaattin,Ahmet,Güngör ve rahmetli Fatma Taşkın’ın anneleri SAİME ÖZTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip İnece Köyü Eski Camii de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) İcilli Köyü’nden Memiloğullarından Halil Akın’ın eşi; Elif, Emel ve Ayşe’nin anneleri; Bulancak sanayi esnaflarından Erol Taş’ın kayınvalidesi; emekli öğretmen Mücahit ve Yüksel Akın’ın yengeleri DUDU AKIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip İcilli Köyü Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Damudere Köyü’nden Mevlüt Aslan’ın oğlu; Kenan, Fikret, Sedat, Vesile, Gülsu, Naziye, Hatice ve Aleyne’nın babaları; İlkay Aslan’ın eşi; Mevlüt, Furkan ve Hidayet’in dedeleri; KADİR ASLAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Damudere köyünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Erdoğan Köyü Çambaş Mahallesinden merhum Tevfik Uzunçam’ın oğlu; Yüksel Uzunçam’ın abisi; Tuncay, Turgut, Şevki ve Tevfik Uzunçam’ın babaları; Hacı ÖMER UZUNÇAM vefat etmiştir. Cenazesi Bugün ikindi namazını müteakip Erdoğan Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

VEFAT EDENLERE ALLAH’TAN RAHMET,YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

avatar
27Eylül
avatar
27Eylül
avatar
27Eylül
avatar
27Eylül