15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

27 Nisan Perşembe Vefat İlanları

- +
27 Nisan Perşembe Vefat İlanları

1) Piraziz Narlık Köyünden Katırcıoğullarından merhum Hacı Şakir Katırcıoğlunun oğlu; İSHAK KATIRCI vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Narlık Köyü camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.


2) Piraziz Akçay Köyü’nden Hacı Mustafa oğullarından merhum Mesut Akçay’ın oğlu; Huri Akçay’ın eşi; merhum Fahrettin, Asım, Ayhan, merhum Ayşe, Fadime, Zennure, Miese ve Zeynep’in babaları; Hüseyin, Azmi, Hayrettin, Yücel ve Bulancak esnaflarından Olcay Akçay’ın kayınpederleri; Bulancak esnaflarından Mutlu, Hakan, Serkan, Tayfun, Erhan ve Kerem’in dedeleri; Karayollarından emekli AĞBEY AKÇAY vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Akçay Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Erdoğan Köyü’nden Ali İmamoğullarından merhum Mehmet Oğlu Nermin Ulubaş’ın eşi; Yılmaz, Erol, Ömer, Adnan ve Mustafa’nın ağabeyleri; Nezaket ve Hasan Uslubaş’ın babaları; Şükrü ve Şenol Uslubaş’ın amcaları HACI ALİ USLUBAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın İhsaniye mahallesi Özdemir Peker caddesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Erdoğan Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.