9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

26 Temmuz Çarşamba Vefat İlanları

- +
26 Temmuz Çarşamba Vefat İlanları

1)Ahurlu Köyü’nden Ali oğlu; Hüseyin Altuntaş, İl Genel Meclis Üyesi Hikmet Altuntaş ve Mürsel Altuntaş’ın kardeşleri KESİM ALTUNTAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Ahurlu Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Piraziz İlçesi Tepeköy’den Hocaoğullarından Selahattin Yücel’in kızı; İlçemiz esnaflarından ayakkabıcı Aydın Yücel’in eşi; İcilli Ortaokulu öğretmenlerinden Ersoy Yücel ve Şehiriçi Dolmuş esnaflarından Mevlüt Yücel’in anneleri; Şehiriçi Dolmuş esnaflarından Zeki Yücel’in ablası; Abdullah ve Yılmaz Yücel’in yengeleri HAYRİYE YÜCEL vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Sarayburnu Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Tepeköy aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

3)Piraziz Gökçeali Köyü’nden merhum Selim oğlu; Eşref, Şeref, Yıldıray, Sabiha, Nevim ve Emel Dereli’nin babaları HÜSEYİN DERELİ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip evinin yanında kılınacak cenaze namazından sonra Gökçeali Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,  sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.