17°C
GIRESUN HAVA DURUMU17°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

26 Eylül Salı Vefat İlanları

- +
26 Eylül Salı Vefat İlanları

1)Şeyhmusa köyünden merhum Refik eşi ARİFE TÜRÜDÜ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Şeyhmusa köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Duroğlu Beldesi Konacık mahallesinden merhum Alişan’ın oğlu, Asiye İnce’nin eşi; Fatma, Hülya, Nilüfer, Sebahattin ve Giresun Devlet Hatanesi personellerinden Mustafa İnce’nin babaları; Neriman İnce’nin kayınpederi Çorbacı HACI MEHMET İNCE vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Duroğlu Merkez Mustafa Efendi Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Paya mevkiindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

3)Tirebolu İlçesi Cintaşı Mahallesinden Emin ve Saadet’in oğlu, Serpil Yanıkömeroğlu’nun eşi; Tirebolu eski Belediye Başkanlarından Emin Yaşar Yanıkömeroğlu ve Zerrin Yanıkömeroğlu’nun babaları; Milli Eğitim Bakanlığı’nda Şube Müdürlüğü ve Genel Müdürlük yapmış olan SEYİT FİKRİ YANIKÖMEROĞLU hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi Bugün Öğle namazına müteakip Tirebolu ilçesi, Cintaşı Mahallesi Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Kurcakale Mezarlığına defnedilecektir.

4)Saraçlı Mahallesinden Resuloğullarından merhum emekli Astsubay Nuri ve Ayten Yeşiltepe’nin oğulları; Kerem Nuri’nin babası; Haluk, Levent ve Serap’ın kardeşleri; Sabiha, Ahmet, Ilgaz ve Yılmaz Yeşiltepe’nin yeğenleri Avukat CÜNEYT YEŞİLTEPE vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Ballıca Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Caddesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan Rahmet, sevenlerine Başsağlığı Dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.