15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

25 Ocak Çarşamba Vefat İlanları

- +
25 Ocak Çarşamba Vefat İlanları

1)Hacet Köyü’nden Tüysüzoğullarından merhum Yusuf Tüysüz’ün eşi; merhum İshak ve Emin Tüysüz’ün gelini; Hacet Köyü eski muhtarı merhum Kazım Beyaz’ın kızı; Bahattin, Metin ve Esengül’ün ablaları; İlçemiz esnaflarından eczacı Osman Nuri ve Ömer Tüysüz’ün yengeleri; Hasan, Emin, Ülkü ve Canan’ın anneleri ŞENGÜL TÜYSÜZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 11’de site fırınının yanındaki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Hacet Köyü’ndeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Odadüzü Köyü’nden Geçici oğullarından; Hacıbey Geçici’nin eşi, Celal, Süleyman ve Ekrem Geçici’nin anneleri HURİ GEÇİCİ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Bulancak Mevlena Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Odadüzü Köyü’nde toprağa verilecektir.

3)Alibey Köyü’nden Dikoğullarından merhum Hasan Dik’in eşi; merhum Halil İbrahim, Akif, Mustafa, Resul, Nazmiye ve Azize Dik’in anneleri; Hasan Dik ve Emrullah Özdemir’in kayınvalideleri EMİNE DİK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Sanayi Mahallesi Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Alibey Köyü’ndeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Bozat Köyü Göldüzü mahallesinden Dilikoğullarından; Azizoğlu Bozat YİBO müdür başyardımcısı ŞİRİN ŞİMŞEK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Göldüzü mahallesi Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5)Çayır Köyü’nden Emiroğullarından bekçi Zekai Aydemir’in eşi SADİYE AYDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Çayır Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Çayır Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

6)Piraziz Çayır Köyü’nden Kara Mahmutoğullarından Şevket Aydın’ın oğlu; Yusuf ve Yakup Aydın’ın kardeşleri; Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın amcası KAMİL AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Piraziz Çayır Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra Çayır Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

7) İhsaniye Mahallesi’nden merhum İbrahim Yüksel’in eşi; merhum Sabiha Sezer, Osman Yüksel, Meliha Taner, Hasibe Ağdere’nin anneleri HAVVA YÜKSEL vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Bulancak yeni mezarlıkta toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.