15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

24 Ocak Salı Vefat İlanları

- +
24 Ocak Salı Vefat İlanları

1)Hasanşeyh köyünden Kesikoğullarından merhum Hakkı Kesik’in oğlu; Cemal Kesik,Fatma Özdemir ve merhum Hakkı Kesik’in kardeşi; Sefa,Celal,Abdurrahman,merhum Nafi Kesik ve Kıymet Guguk’un babaları KEMAL KESİK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Hasanşeyh köyündeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Piraziz İlçesi Tepeköy’den Dakizoğullarından İzzet ve Hasan Öztürk’ün ağabeyleri; Alaittin Öztürk’ün babası ŞÜKRÜ ÖZTÜRK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Tepeköy Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

3)Piraziz İlçesi Medrese Köyünden,Teycioğullarından,merhum Mustafa oğlu; Mehmet ve İsa’nın babaları; Bulancak şehiriçi dolmuşçularından Lütfü ve Bekçi ve Yüksel Bekçi’nin amcaları MESUT BEKÇİ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Medrese köyü Merkez camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

4)Kuzköy’den Torunoğullarından merhum Rayif Şimşek’in gelini; Merhum Hamit Şimşek’in eşi; Emine, Hatice, İsmail, Merhum Habibe, Muzaffer, Hüseyin, Necla ve Ali’nin anneleri FATMA ŞİMŞEK vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Sanayi mahallesi Ensar Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Kuzköy aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5)Piraziz Şerefli Köyü’nden Peycuoğullarından Ali Bekci’nin eşi ZÜLFİYE BEKCİ vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Şerefli Köyü merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

6)Damudere Köyü’nden ALİ DENİZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Bulancak yeni mezarlıkta toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.