15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

24 Mart Cuma Vefat İlanları

- +
24 Mart Cuma Vefat İlanları

1)Süme Köyü’nden Ali Cindemir’in torunu; Dursun ve Erkan Cindemir’in yeğeni; Metin Küçük’ün kızı MELEK KÜÇÜK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Süme Köyü merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Akçay Köyü”nden merhum Hafize ve Galip Gültekin’in oğlu; Galip Gültekin’in amcası; emekli öğretmen Cevahir Gültekin’in eşi; Güliz zehir ve Yeliz Kılıç’ın babaları; Ataalp’ın dedesi; merhum Adil Gültekin ve Rabia’nın kardeşleri; emekli öğretmen AHMET GÜLTEKİN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Bulancak Yeni Mezarlıkta toprağa verilecektir.

 

3)Burunucu Köyü Aktepe mahallesinden Dağlıoğullarından merhum Arslan Dağlı’nın eşi; Tahsin, Nazım, Rasim, Ayşe, Asiye, Emine, Sabriye ve fatma Dağlı’nın anneleri REFİKA DAĞLI vefat etmiştir.
Cenaze Bugün Burunucu Köyündeki evinden alınarak Cuma namazını müteakip Bulancak Eski Camiinden kılınacak cenaze namazından sonra Osman Şıh aile kabrisanlığında toprağa verilecektir.

 

4)Ahmetli Köyü’nden Yolcu oğullarından Bulancak eski esnafı; Müzeyyen Aydın, Reyhan Şahin, Mikail Kızıltaş ve emekli öğretmen Mehmet Aytekin’in babaları; Hüseyin Şahin, İsmail Aydın ve Mikay Kızıltaş’ın kayınpederi; Ayşe Aydın’ın kardeşi ALİ AYTEKİN vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın İhsaniye mahallesi Bahçe sokaktaki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Ahmetli Köyündeki aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.