15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

24 Aralık Cumartesi Vefat İlanı

- +
24 Aralık Cumartesi Vefat İlanı

​1) Bostanlı köyünden Deloğlarından merhum Mehmet Deli’nin oğlu merhum muhterem, Kadem ve Mucibe’nin kardeşleri Erhan, Ayhan ve Engin’in babaları Neriman’ın eşi Mürsel Deli vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Kubbeli Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Bostanlı köyü Kılıçlı Mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Piraziz Hasanşeyh Köyünden Köroğullarından merhum Kamil oğlu Mehmet Ali ve Cemalettin Köroğlu’nun babaları Beytullah Aydın ve Necdet Köroğlu’nun kayınpederi Hacı ömer köroğlu vefat etmiştir. 

Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Hasanşeyh köyü camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir. Mevla rahmet eylesin.

3) Aydındere beldesinden Adem, Mürsel, Ali, Ahmet ve Ferdi’nin anneleri Giresun Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Cumhur Karahasan’ın kayınvalidesi, Mehmet eşi Kasife Karahasan vefat etmiştir.

Cenazesi yarın pazar öğle namazını müteakip Aydındere merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Mevla rahmet eylesin.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.