15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

23 Nisan Pazar Vefat İlanı

- +
23 Nisan Pazar Vefat İlanı

1) ​Erdoğan köyünden Caloğullarından Alaattin ve Gülsüm Yılmazın oğlu,Melek Yılmazın eşi,Yaşar ve Şerafettin Yılmazın yeğeni,Banu Aynur ve Gölkem Yılmazın kardeşi, Bulancak Devlet Hastanesi personellerinden ÖMRAL YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi saat 11’de Ali usta mahallesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Erdoğan köyü Merkez mezarlığında toprağa verilecektir.

2) Piraziz Akçay köyünden Karaman oğullarından Katip,Sinan,Filiz,Leyla be belediye personelimizden  Aydın Karamanın babaları, Hüseyin Karamanın abisi, Günnazi Karamanın eşi CEVAT KARAMAN Vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazını müteakip Akçay köyü Dereköy mahalle Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristan lığında toprağa verilecektir.

3) Piraziz ilçesi Medrese köyünden Bekçi oğullarından Asim oğlu Sabri Bekcinin eşi, Mehmet,Mustafa, Bekir, Sahura ve Dudu Bekçinin anneleri, Havva ve Fatma Bekçinin kayınvalidesi NEZAKET BEKÇİ vefat etmiştir. Cenazesi Medrese köyü Merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristan lığında toprağa verilecektir.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.