23°C
GIRESUN HAVA DURUMU23°C Çok Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

22 ŞUBAT ÇARŞAMBA VEFAT İLANLARI

- +
22 ŞUBAT ÇARŞAMBA VEFAT İLANLARI

1)Şemsettin mahallesinden merhum Hacı Mustafa Kartal’ın eşi; merhum Musa, Abdullah, İsmail, Şahin Kartal, Neriman Kızılca ve Ayşe Şen’in anneleri; hacı Salim Kızılca ve Veysel Şen’in kayınvalideleri; HACI NİMET KARTAL vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Şemsettin mahallesi yeni camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Güzelyalı mahallesinden Çolaklardan merhum Rıza Çolak’ın oğlu; İlyas, Şeref, Zafer, Muzaffer ve Fatma’nın babaları; Şakire Çolak’ın eşi ÖMER ÇOLAK vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Güzelyalı mahallesi Çolakoğlu sokaktaki evinden alınarak öğle namazını müteakip Güzelyalı Akçal Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Kızılkum aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) İnece köyünden Salih oğullarından merhum Mustafa ve Hanım Özgen’in oğlu; Mübeccel Özgen’in eşi; Nurseli ve Sinem’in babaları EROL ÖZGEN vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip İnece Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.