23°C
GIRESUN HAVA DURUMU23°C Çok Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

21 Mart Salı Vefat İlanları

- +
21 Mart Salı Vefat İlanları

1)Piraziz Tepeköy’ünden Hotoğullarından Hüseyin oğlu; Halk Bankası eski amirlerinden Mevlüt Kaya’nın amcası; Cemal, Ahmet, Telat, Cemile ve Huriye’nin babaları; merhum İzzet, Ahmet, Sadık ve Zühtü Kaya’nın kardeşleri HASAN KAYA vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Piraziz Tepeköy merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Piraziz Çağlandere Köyü’nden Bayraktar oğullarından merhum Hasan Bayrak’ın oğlu; Yakup ve Yusuf Bayrak’ın ağabeyleri İLYAS BAYRAK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Bahçelievler mahallesi Barış sokaktaki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Sarayburnu Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Çağlandere Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

3)Küçükada Köyü’nden Kızlal oğullarından merhum Kesim Özdemir’in torunu; Köksal ve Şükriye’nin oğlu; Tuğba ve Pınar’ın kardeşleri MERT ÖZDEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Küçükada Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

4)Demirciili Köyü’nden Hacınumanoğullarından Şakir oğlu; Cevat, Fevzi, Muammer, Nafız, Sedat, Tenzile ve Sebiha’nın babaları HACI MEHMET GETMEZ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Demircili Köyü Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

5)İnece Köyü’nden Davutlu mahallesinden merhum Abıcanın Ahmet Gürkan’ın eşi; Aziz Öztaş’ın kızı; Selami, İrfan, Hülya, Ayşe ve Handan’ın kardeşleri; Ali Ordu, Muammer Ustaoğlu ve Mustafa Karaduman’ın baldızı; Şakir, Serkan, Gülfidan ve Sibel’in anneleri SEVİL GÜRKAN vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip İnece Köyü merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

6)Merkez Bozttekke Köyü’nden Kumaşoğullarından merhum Hacı Mustafa Kumaş’ın eşi; Emine, Bagiye, Ali Kumaş ve Giresun esnaflarından Kumaşoğlu fındık esnafı Zekai Kumaş’ın anneleri; Sezgin Kumaş’ın Babaannesi HATİCE KUMAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın saat 11:00′ da Boztekke Köyündeki evinden alınarak Öğle namazına müteakip Boztekke Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.