23°C
GIRESUN HAVA DURUMU23°C Çok Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

21 Kasım 2016 Pazartesi Vefat İlanı

- +
21 Kasım 2016 Pazartesi Vefat İlanı

1) Aydındere beldesinden;Arife,Fatma,Havva,Mustafa,belediye meclis üyesi Selahattin Karahasan ve Güney mahallesi Muhtarı Hakkı Karahasan’ın babaları;hakim Yılmaz Karahasan ve Aydındere beldesi kurucu başkanı Metin Karahasan’ın dedeleri;Aydındere ve Çambaşı esnaflarından SADIK KARAHASAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Aydındere Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Damudere köyünden,merhum Halil ve merhume Hacile Deniz’in kızı;merhum Eşref Dursunoğlu’nun eşi;Zeynep,Huri,Melek ve merhum Şahin Deniz’in ablaları;Nazlım Güngör’ün annesi;Kemal Güngör’ün kayınvalidesi AYŞE DENİZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Gıcıklı Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Damudere köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Bulancak Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Hasan Hüseyin Çavdar’ın eşi; Mert ve Murat’ın anneleri; İlçemiz eski esnaflarından Arif ve Fahriye Cürgül’ün kızı; Nazan Tamcı, Berna Karaduman ve Tolga Cürgül’ün ablaları; Necati ve Nahide Çavdar’ın gelini, Bulancak Fen Lisesi Öğretmenlerinden ELVAN CÜRGÜL ÇAVDAR vefat etmiştir..
Cenazesi Bugün İhsaniye Mahallesi Gülenler Sitesi’nde ki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Bulancak Orta Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra Şemsettin Mahallesi’nde ki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Erdoğan Köyünden Karahacı Oğullarından merhum Fayik Karagülmez’in oğlu; AHMET YAHYA KARAGÜLMEZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Erdoğan Köyü merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.