9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

20 Temmuz Perşembe Vefat İlanları

- +
20 Temmuz Perşembe Vefat İlanları

1)Eriklik Köyü’nden Davut oğullarından merhum Ethem İbrahim’in oğlu; Mustafa, Telat, Ali, Muammer, Nafız, merhum Mehmet, Zeynep, Emine ve Medine Aslan’ın kardeşleri; Ali Gündoğdu’nun eniştesi; Adnan, Atilla ve Özkan Aslan’ın babaları; Tülay Aslan’ın eşi AHMET ŞERİF ASLAN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Gıcıklı Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Eriklik Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)İlçemiz Esnaflarından merhum Züfer ve Vesile Üstündağ’ın kızı; Erol ve Birol Purguloğlu’nun kız kardeşleri; Ali, Erdal, Aydın, ve Ahmet Üstündağ’ın kuzenleri; merhum Nihat Üstündağ’ın yeğeni MERAL BOZKAYA vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Muğla Datça’da toprağa verilecektir.

3)Hacet Köyü’nden Köroğullarından merhum Mehmet Köroğlu’nun oğlu; Makbule Köroğlu’nun eşi; Naciye, Gönül, Yurdagül ve Hastane personeli Nihat Köroğlu’nun babaları CELAL KÖROĞLU vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İsmet Paşa Mahallesi İlçe Tarım’ın karşısındaki evinden alınarak İkindi namazını müteakip Hacet Köyü Yeni Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

4)Piraziz İlçesi Armutçukuru Köyü’nden Hatip oğullarından Hacı Mehmet’in oğlu; Mehmet, Ahmet ve Yaşar’ın babaları HACI HÜSEYİN KILINÇ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Hatipli Mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,  sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.