9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

20 Ocak 2017 Cuma Vefat İlanı

- +
20 Ocak 2017 Cuma Vefat İlanı

1) Tekmezar Köyü’nden Hacı Musaoğullarından merhum Mehmet ve Emine Şenel’in oğlu; Fatma Şenel’in eşi; merhum Ercan, eczacı Mehmet Can, Nuran, Nurcan ve Gülcan’ın babaları; Fiskobirlik emekli personeli, Giresun esnaflarından VAHİT ŞENEL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 11’de İsmetpaşa Mahallesi Camii önündeki evinden alınarak Cuma namazını müteakip Bulancak Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Tekmezar Köyü’ndeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) İcilli Köyü’nden Memuloğlarından merhum Muharrem Akın’ın eşi; Gülaçtı Yakasız, Fatma Varol, Pamuk Çoban ve Emine Sezer’in anneleri; Sefer Yakasız ve Selehattin Sezer’in kayınvalideleri GÜLLÜ AKIN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Pazarsuyu Köyü Bük Mevkii Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra İcilli Köyü’nde toprağa verilecektir.

3) Piraziz Akçay Köyünden Aliçobanoğlullarından Merhum Şükrü Yüksel’in eşi; Dilaver, Türkan ve İlyas Yüksel’in anneleri EMİŞ YÜKSEL vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Piraziz Akçay Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.