13°C
GIRESUN HAVA DURUMU13°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

20 Kasım Pazartesi Vefat İlanları

- +
20 Kasım Pazartesi Vefat İlanları

1)Bulancak Ardahan köyünden merhum Hasan Hakyemez’in eşi ZARİFE HAKYEMEZ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Ardahan köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Gündoğdu köyünden Çavuşoğullarından merhum Aziz Ada’nın oğlu; Mümtaz, Azize, Fatma, Hatun, Nuran, Perihan ve Ayşegül Ada’nın babaları; Yaren ve Zafer Ada’nın dedesi MUZAFFER ADA vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Gündoğdu köyünde toprağa verilecektir.

 

3)Giresun Merkez Boztekke köyünden Alibaşoğullarından merhum Ahmet Baş’ın eşi; Hanife, Fatma ve İbrahim Baş’ın anneleri; Murat Varol ve Cengiz Ustahüseyin’in kayınvalideleri ZEYNEP BAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Boztekke köyü Meydan Pelit Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Piraziz Alidede Köyü’nden, Ali Tonar’ın eşi ZEYNEP TONAR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Alidede Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5)Ucarlı mahallesinden merhum Bahri Yirmibeş’in oğlu;Emriye Yirmibeş’in eşi; Fahri, Niyazi, Şeref, Şükriye, Sıddıka ve Kamuran’ın abileri; Faruk, Yılmaz, Bahri ve Soner’in babaları ÖMER YİRMİBEŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Ucarlı mahallesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Ucarlı Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

 

Vefat Edenlere Allah’tan Rahmet, Sevenlerine Başsağlığı Dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.