15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

20 Eylül 2016 Salı Vefat İlanı

- +
20 Eylül 2016 Salı Vefat İlanı

1) Bulancak Şeyhmusa köyünden Kadem Güçlü ve merhum Durmuş Güçlü’nün babası İSMAİL GÜÇLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Şeyhmusa köyü İsabey mahallesindeki evinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Samugüney Köyü’nden Mumculardan Mustafa Mumcu’nun eşi;Ali Mumcu, sanayi esnaflarından Hüseyin Mumcu ve Fatma Öztürk’ün anneleri; ŞADIMAN MUMCU vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Samugüney Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Samugüney Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Yaslıbahçe Köyü’nden Henden Oğullarından merhum Ahmet Yıldız’ın oğlu;İbrahim ve Cemil Yıldız’ın kardeşleri, Elif Yıldız’ın babası; HASAN YILDIZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Bulancak Kubbeli Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Yaslıbahçe Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Kuşluhan mahallesinden Caferoğullarından merhum Talip Erdoğan’ın kızı;Pazarsuyu Camii eski İmamlarından merhum Hacı Mustafa Konuralp’in eşi;Ali Konuralap,Taşkın Konuralp,Hatice Çolak,Naime Temur,Meyise Uzunömeroğlu,Nesrin Karataş,İnci Uzunalioğlu,Onay Gömleksizoğlu,merhumeler Muteber Akoğlu ve Müzeyyen Küçük’ün anneleri FATMA KONURALP vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Pazarsuyundaki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camiide kılınacak cenaze namazından sonra Kızılkum mezarlığında toprağa verilecektir.

MERHUMLAR VE MERHUMELERE ALLAH’TAN RAHMET,SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.