9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

19 Şubat Pazar Vefat İlanları

- +
19 Şubat Pazar Vefat İlanları

1) ATAKÖYDEN KÜÇÜKOĞULLARINDAN merhum Süleyman Küçük’ün eşi Ali Halit Adil ve Musa’nın anneleri Ayşe Küçük vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sarayburnu Camii’nde kılınacak Cenaze namazından sonra Ataköy aile kabristanlığında toprağa verilecektir

2) Bostanlı köyünden yakasız oğullarından Hoca Durmuş yakasız ın eşi Salih Sefa Cavit ve Ayşe’nin anneleri fikran yakasız vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Bostanlı Köyü Merkez Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak Cenaze namazından sonra toprağa verilecektir Cenazeye gitmek isteyenler için bugün saat onda Ali Usta durağından araç kalkacaktır.

3) Piraziz medrese köyünden Emir oğullarından terzi Yetkin ve Remzi Aydemir’in babaları Sadık Aydemir vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün öğle namazına müteakip medrese Köyü Merkez Camii’nde kılınacak Cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

4) Talipli köyünden Kembiloğullarından merhum Nihat Orhan Yusuf ve Hasan Kaya Ali Kaya Nihal kuzu ve Sefine Konya’nın babaları talipli Köyü eski muhtarı kembil Osman Kaya vefat etmiştir. 

Cenazesi yarın öğle namazına müteakip samugüney Köyü Camii’nde kılınacak Cenaze namazından sonra toprağa verilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için eski camii yanından araç kalkacaktır.

5) Bozat köyünden Yolbeyoğullarından Gencağa Gürsoy’un eşi Şerife Gürsoy vefat etmiştir. 

Cenazesi yarın öğlen namazına müteakip Bozat köyü bitene Mahallesi yeni Camii’de kılınacak Cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.