15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

19 Ocak 2017 Perşembe Vefat İlanları

- +
19 Ocak 2017 Perşembe Vefat İlanları

1) Tandır Köyü’nden Alataçoğullarından Abdullah kızı; Sabri Koç’un eşi; Zühre Yıldırım, Mevlüt, Abdullah ve Turgut Koç’un anneleri ÇAKIR KOÇ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün öğle namazını müteakip Tandır Köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

2) Karacaresul Köyü’nden Kayaoğullarından merhum Hacı Salih’in eşi; Erol, Hayri, Pakize ve Saliha’nın anneleri; Rahmi Kaya’nın ablası HACI NİMET KAYA vefat etmişitir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Karacaresul Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

3) İnece Köyü’nden Goluoğullarından merhum Mehmet Goluoğlunun kızı; emekli Başçavuş Mahir Özen’in eşi; emekli Albay Sulhi Tiryaki’nin kayınvalidesi; İnece Köyü eski muhtarı Reha Goluoğlu’nun halası MELİSE ÖZEN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip İnece Köyü eski Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Gülyalı Mustafalı mahallesinden Hacı Tevfik Albayrak’ın oğlu; Ümit Abayrak’ın babası RIFAT ALBAYRAK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Gülyalı Mustafalı mahallesi Meliha Hatun Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

5) İcilli Köyü’nden Melikoğullarından merhum İsmail Pekdemir’in oğlu; Celal, Kenan, Mustafa, merhum Emin ve Cemil Pekdemir’in kardeşleri; Türkay ve Dudu Pekdemir’in babaları; Kerim, Mahir ve Nazım’ın dedeleri; Bulancak esnaflarından AHMET PEKDEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip İcilli Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.


Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.