15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

19 Nisan Çarşamba Vefat İlanları

- +
19 Nisan Çarşamba Vefat İlanları

1)Eriklik Köyü Taşdibekek Mahallesinden merhum Şakir Güçtaş’ın oğlu; Allaaddin, Selahat, Fatma ve Türkan’ın babaları; Saliha Güçtaş’ın eşi; Emre, Emrah, Kerem, Batuhan, Ferhat ve İrem’in dedeleri; FERHAT GÜÇTAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip İsmetpaşa mahallesindeki evinden alınarak merkez Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Bulancak yeni mezarlıkta toprağa verilecektir.

 

2)Elekçioğullarından merhum Fatma ve Bahattin Kara’nın damadı; Nuran Kara’nın eşi; Sezer ve İlay’ın babaları; Hacı Mehmet Mustafa, Hayrettin ve Tarık Kara’nın enişteleri NECATİ KARATAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Şemsettin Mahallesindeki evinden alınarak Şemsettin Eski Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Kızılot Mahallesinden Türüdü oğullarından merhum Ahmet oğlu; merhum Fatih Türüdü, Eda Şimşek ve Sanayi esnaflarından Ahmet ustanın babaları; Kadir Şimşek’in kayınpederi SIRRI TÜRÜDÜ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın saat 10:30’da İhsaniye mahallesi Menekşe sokaktaki evinden alınarak Kızılot Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Eynesil İlçesi avukatlarından Sadıkoğlu; Avukat BİLAL GÜDÜK vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Eynesil merkez eski camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5)Kovanlık Beldesi’nden merhum Sadık Küçük’ün eşi; Özel, Gülsen, Gülzade, Zeliha ve Ali Küçük’ün anneleri SAFİNAZ KÜÇÜK vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Düz Mahalle Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.