15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Uncategorized

Bulancak Belediye Başkanlığı

19 Haziran Pazartesi Vefat İlanları

- +
19 Haziran Pazartesi Vefat İlanları

1)Kuşluhan köyünden Caferoğullarından Harun Erdoğan’ın eşi; Turgay, Gülay ve Emine Erdoğan’ın anneleri MELİHA ERDOĞAN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Kuşluhan Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Piraziz Esentepe köyünden Kavrazoğullarından merhum İlyas Şahin’in oğlu; Hatice ve Ali Şahin’in ağabeyi HALİT ŞAHİN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Esentepe Camii’nde kıınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Pazarsuyu Köyü’nden Ali ve Havva Gevşek’in oğlu; Şükriye Gevşek’in eşi; Sebahat, Seda ve Salih’in babası; Murat, Şeref, Nazile, Müşerref ve Fidan’ın kardeşleri; Akın ve Tekin Gevşek’in amcası; Adem Top ve Hakan Kılıç’ın kayın biraderi; Kahraman Dikin’in damadı; Hasan ve Mustafa Dikin’in eniştesi EŞREF GEVŞEK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Ballıca Mahallesi Kadayıf fabrikası yanındaki evinden alınarak İkindi namazını müteakip Ballıca Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Elmalı köyünden Hasanusta oğullarından Elmalı köyü eski muhtarı; merhum Fevzi Güner’in oğlu; Kani Güner’in yeğeni; Durmuş Güner ve Fatma Öztaş’ın kardeşleri MİTHAT GÜNER vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Elmalı köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5) Erdoğan Köyü’nden Köse Mahmut oğullarından merhum Osman Köse’nin oğlu; Cevat Köse’nin amcası; Osman, Kadriye, Sabriye ve Nurcan’ın babaları HACI MEHMET ADİL KÖSE vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Erdoğan Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

6) Piraziz Tepeköyden Kanburoğullarından merhum Cemal Şenol’un eşi; merhum Yaşar, Fikret ve Mustafa Şenol’un annesi FATMA ŞENOL vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Tepeköy Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,  sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.