9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

19 Aralık 2016 Pazartesi Vefat İlanları

- +
19 Aralık 2016 Pazartesi Vefat İlanları

1) Kayabaşı köyünde Topaloğullarından merhum Süleyman Aydın’ın oğlu;Davut,Hasan ve Kemal Aydın’ın babaları;Şükrü Aydın’ın abisi;Murat,Burak ve Ümit Aydın’ın dedeleri;Saniye Aydın’ın eşi MUSTAFA AYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Bulancak Sarayburnu Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Kayabaşı köyünde toprağa verilecektir.

 

2) İnece köyünden Hacıvelioğullarından Hacı Ekrem oğlu Mehmet ve Güllü Demiral’in torunu;Mustafa ve Tülin Demiral’in oğlu;Altay ve Eray Demiral’in abileri;Erikliman köyünden Mustafa ve Selime Toka’nın torunları OKTAY DEMİRAL vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Ballıca mahallesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Bulancak Yeni Mezarlıkta toprağa verilecektir.

 

3) Erdoğan Köyü Taşu Mahallesinden Hasan Saykaya’nın eşi, Merhum Kahraman ve Fatma Erdemir’in kızı; Kadir Erdemir, Serihan Saykaya Naime Bayram ve Zeliha Kara’nın kardeşleri; Sevim Aslan, İsmail, Ergül, Sezgin ve Özgür Saykaya’nın anneleri NAHİDE SAYKAYA vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Bahçelievler Mahallesi Serin Sokak No:15 deki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Kızılot Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra Kızılot Aile Mezarlığında toprağa verilecektir.

4) Piraziz Çağlayandere köyünden Bayraktaroğullarından merhum Emür Bayrak’ın gelini;Selahattin Bayrak’ın eşi HAKİME BAYRAK vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Çağlayandere köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

VEFAT EDENLERE ALLAH’TAN RAHMET, AİLELERİNE VE SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.