15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

17 Ocak 2017 Salı Vefat İlanı

- +
17 Ocak 2017 Salı Vefat İlanı

1) Keşap Dokuztepe Köyünden, İlçemiz Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Ekizoğlu’nun annesi HAVVA EKİZOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazını müteakip Keşap Dokuztepe köyünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Yaslıbahçe Köyü’nden merhum Şahin ve Zühre Güvenç’in kızları; merhume Hayriye, Sakine, Hasan ve Hacı Osman Güvenç’in kız kardeşleri; Hacı Nafız Aydemir’in eşi; Baykal ve Bekir Aydemir’in anneleri HAVVA AYDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 11:30’da Fiskobirlik arkasındaki evinden alınarak öğle namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Yaslıbahçe Köyü’ndeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Piraziz ilçesi Gökçeali köyünden Çömezoğullarından merhum Halis Oğlu; Taksici esnaflarından Ali Ay’ın abisi; Nezaket,Olgun,Engin,Sedat,avukat Ercan ve Yeni mahalle eski müezzini Sezgin Ay’ın babaları ŞEFİK AY vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Gökçeali köyü Şeyh İdris Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Merhum Hakkı Kaya ve Nuriye Kaya’nın oğlu; emekli öğretmen Melek Kaya’nın eşi; Eda ve Arzu’nun babaları;Bulancak eski esnaflarından Yücel Kaya’nın ağabeyi; İlçemiz Ziraat Donatım Kurumu eski Müdürü ŞENEL KAYA vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz Şeyhli Mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.