9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

17 Nisan Pazartesi Vefat İlanları

- +
17 Nisan Pazartesi Vefat İlanları

1) Süme Köyü’nden Bekdemir’lerden merhum Aziz oğlu; Fadime, Rabia, Muradiye, Hatice, Türkay, Emekli Öğretmen Ömer Bekdemir ve Bulancak Esnaflarından Ünal Bekdemir’in kardeşleri; Harun, Aziz ve Fatih Bekdemir’in babası OSMAN BEKDEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip evinin yanında kılınacak cenaze namazından sonra Süme Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Giresun’dan merhum Osman Fikret ve merhume Hüsniye Topallı’nın kızı; merhume Mefkure, merhumlar Hayati ve Muvaffak Topallı’nın kardeşi; Veyisoğullarından merhum Hışır Ahmet Özcan’ın eşi; Mustafa Veysi,Ezher ve merhum Osman Özcan’ın annesi SECİYE ÖZCAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Bulancak Güzelyalı mahallesindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Samugüney köyündeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Arifoğullarından Ali, Emine, Ayşe, Adile, Rabia, Yeter, Nigar, Hasibe Baydere’nin babaları; Osman Baydere’nin kardeşi; Celaloğlu Hacı KADİR BAYDERE vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Arifli Alınca Mahallesi Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Şemsettin mahallesinden Elekçioğullarından merhum Mustafa ve Rukiye Karahasan’ın oğulları; Engin, Macide, Ercan, Şahin, Mualla ve Yücel Karahasan’ın babaları ZEKİ KARAHASAN vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Şemsettin mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.