15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

16 Ocak 2017 Pazartesi Vefat İlanı

- +
16 Ocak 2017 Pazartesi Vefat İlanı

1) Bahçeli Köyünden Hacıloğman oğullarından Aydın ve Muhammet getmez’in anneleri; Hidayet güner’in kayınvalidesi; Cevat Ay’ın teyzesi; merhum Ali Getmez’in eşi FADİME GETMEZ vefat etmiştir. Cenazesi Yarın saat 10’da İhsaniye mahallesi Ticaret Lisesindeki evinin önünden alınarak Öğle namazını müteakip Bahçeli Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Şemsettin Mahallesinden Elekçioğullarından Mustafa ve Havva Kızı; Raşit,Murat,Meliha ve Nurettin’in Kardeşleri; Zeynep,Gülgün,Sezgin Ve Nadiye’nin Anneleri; Ferhat Gür’ün Eşi MURADİYE GÜR Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün, Öğle namazın müteakip Şemsettin mahallesi Yeni Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

3) Yeşilhisar köyünden Laz oğullarından merhum Aziz Yılmaz’ın oğlu; Yıldıray, Devrim Yılmaz’ın babaları RAMİZ YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Hisarkaya köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Elmalı Köyü’nden merhum Halis Eren’in oğlu AVNİ EREN vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Elmalı Köyü Yukarı Mahalle Camiinde kılıcak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.