13°C
GIRESUN HAVA DURUMU13°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

16 Kasım Perşembe Vefat İlanı

- +
16 Kasım Perşembe Vefat İlanı

1) Narlık köyünden Keleşoğullarından merhum Ali Keleş’in oğlu BÜNYAMİN KELEŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Narlık köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Samugüney Köyü’nden Mumculardan, İsmail Mumcu’nun oğlu; Niyazi, Ahmet ve Hebib Mumcu’nun kardeşleri HASAN MUMCU vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Samugüney Köyü’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Piraziz Çayır köyünden Hasanustaoğullarından merhum Hacı Ahmet Arslan’ın eşi SEFİNE ARSLAN vefat etmiştir. Cenazesi Yarın Cuma namazını müteakip Piraziz Çayırköyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Samugüney Köyü’nden Arifoğullarından, terzi merhum İhsan ve merhume Emine Mağdala’nın oğulları; Hicabi Mağdala’nın kardeşi; Semiha Mağdala’nın eşi; Nurhan, Nazan ve Serap’ın babaları terzi AHMET MAĞDALA vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Samugüney Köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5)Yeşilhisar Köyü’nden Lazoğullarından, merhum Ferhat oğlu; Fatih ve Funda’nın babaları; Zekiye Yılmaz’ın eşi; Cavit Yılmaz’ın kardeşi Bulancak Belediyesinden emekli YÜCEL YILMAZ vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Belediye evlerindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra yeni mezarlıkta toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.