15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

16 Kasım 2016 Çarşamba Vefat İlanı

- +
16 Kasım 2016 Çarşamba Vefat İlanı

1) Kuşluhan Köyünden Resul Oğullarından merhum Nejat Yılmaz’ın oğlu;Fatma Yılmaz’ın eşi;Buse ve Nida’nın babaları;Bulancak Orman İşletme çalışanlarından Gürsel Yılmaz,Songül,Sevgi,Sülbiye,Nuran,Nurcan,Leyla ve Cevdet’in kardeşleri; İlçemiz esnaflarından taksici MEHMET YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Kuşluhan Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2) Ezeltere köyünden Merhum Durmuş oğlu NECİP DURMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün öğle namazını müteakip Ezeltere köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Pazarsuyu Köyünden Yavanoğullarından Aslan ve Güngör’ün oğlu; Azize, Şükrü, Serap ve Sedat’ın kardeşleri; Adnan, Günnaz, Gülay, merhum Mehmet ve Rahmi’nin yeğeni SERDAR YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Pazarsuyu Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Kızıl Kum aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Gaziler Tepesi Köyünden Fahri Beşikçi’nin eşi; Hasan Beşikçi’nin yengesi, berber Mustafa Arslan’ın Kayınvalidesi MÜNEVVER BEŞİKÇİ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Gaziler Tepesi Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Gaziler Tepesi Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.