9°C
GIRESUN HAVA DURUMU9°C Yağışlı
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

16 Haziran Cuma Vefat İlanları

- +
16 Haziran Cuma Vefat İlanları

1)Küçüklü Köyü’nden İbalakoğullarından Mehmet Ali oğlu; merhum İlhan İbalak’ın eşi; merhum Medine, Gülşen, Bünyamin ve Ali İhsan İbalak’ın ağabeyleri; Ayşegül, Fatma ve Yakup’un babaları; öğretmen İbrahim İbalak ve Şaban Aydeniz’in kayınbabaları PALA OSMAN İBALAK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Küçüklü Köyü Eski Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Küçükdere köyünden, Aziz oğullarından, merhum Hacı Yusuf Beyaz’ın oğlu; merhum Dursun, Gülsüm ve Hacı Ahmet Beyaz’ın kardeşleri; Dursun Beyaz’ın babası HACI EKREM BEYAZ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Küçükdere köyünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

3)Ataköyden Küçükoğullarından Dursun kızı; merhum Sabri Küçük’ün eşi; İsmail, Zeki, Esat, Nezahat ve Nihal’in anneleri; Necati ve İzzet Üstündağ’ın anne annesi, Ali Üstündağ’ın kayınvalidesi FERİDE KÜÇÜK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Ataköydeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Şeyhmusa Köyü’nden Kesikoğullarından merhum Ömer Kesik’in torunu; merhum İsmail Kesik’in kızı; Hasan Kesik’in ablası FATMA ER vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını mütakip Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Şeyhmusa Köyü Salman Mahallesinde aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,  sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.