15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

16 Aralık 2016 Cuma Vefat İlanları

- +
16 Aralık 2016 Cuma Vefat İlanları

1)Giresun Merkez Boztekke Köyü’nden; Düdükçüoğullarından Merhum Yetim Osman’ın torunu; dolmuşçu Necati Düdükçü ve Vesile Düdükçü’nün oğlu; Giresun şoför esnaflarından Hayati, Metin ve Cevat Düdükçü’nün yeğenleri; Bahar Düdükçü’nün eşi; GÖKHAN DÜDÜKÇÜ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Boztekke Köyü Merkez Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Şeyhmusa Köyü’nden Dündaroğullarından Merhum Hacı Eşref Dündar’ın gelini; Cemal Dündar’ın eşi; Tuba, Meltem ve Yasemin’in anneleri, Alaattin, Bahri, Hüseyin ve Mustafa’nın yengeleri; SELVİ DÜNDAR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Şeyhmusa Köyü’nde ki evinin yanında kılınacak, cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Dereli Güzyurdu Köyü’nden Alibaşoğullarından Kadir Şener’in eşi; Hüseyin ve Süleyman Şener’in anneleri; Yüksel, Çakır Ve Olgun Şener’in kayınvalidesi ZÜHRE ŞENER vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Güzyurdu Köyü Camii’nde kılınacak, cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat Edenlere Allah’tan Rahmet Yakınlarına ve Sevenlerine Başsağlığı Dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.