23°C
GIRESUN HAVA DURUMU23°C Çok Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

15 Mayıs Pazartesi Vefat İlanları

- +
15 Mayıs Pazartesi Vefat İlanları

1) Kuzköy’den Torunoğullarından merhum Seyfettin Şimşek’in oğlu; Türkay, Tunay, Zahide ve Nuray’ın babaları; Fatma Şimşek’in eşi HAMDİ ŞİMŞEK vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Kuzköy Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Demircili Köyü’nden Kuruoğullarından merhum Ömer Ay’ın eşi; Fevzi, Sefer, Osman, Şahin ve Ümmühan’ın anneleri; Karaoğlanoğlu Camii din görevlisi Ünsal Ay’ın babaannesi SAADET AY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Sarayburnu Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Demircili Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3)Merhum Muhacir Onbaşı Rasim Genç’in oğlu; Kahyaoğullarından merhum Osman Özgen’in damadı; Emekli Öğretmen Nuran Genç’in eşi; Bulancak Devlet Hastanesi doktorlarından Hanife Genç’in kayınpederi, Bulancak Devlet Hastanesi doktorlarından Osman Cem Genç ve Giresun Gıda Tarım Müdürlüğü Mühendislerinden Okan Genç’in babaları; merhum Salih, merhum emekli öğretmen Erdal, emekli Öğretmen Engin, merhum Gülsefa, Fatma, Emine ve Ayten’in kardeşleri emekli öğretmen YILMAZ GENÇ vefat etmiştir.
Cenazesi Acarkent Sitesi’ndeki evinde alınarak Öğle namazını müteakip Merkez Orta Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Bulancak Yeni Mezarlıkta toprağa verilecektir.

 

4)Piraziz Akçay Köyü’nden Hacı Mustafa oğullarından Fatma ve Emir Akçay’ın oğlu; merhum Bahtiyar Akçay’ın yeğeni; merhum Polis Naci, merhum Hasan, Rahime ve Şefik Akçay’ın kardeşleri MİTHAT AKÇAY vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Akçay Köyü Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

5)Kuzköy’den Kacaroğulların merhum Zühtü oğlu; Hakkı, Mustafa, Emin, Yüksel, İsmet ve Ayşe Kacar’ın babaları OSMAN KACAR vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Kuzköy Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.