15°C
GIRESUN HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

14 Şubat Salı Vefat İlanları

- +
14 Şubat Salı Vefat İlanları

1)Hisarkaya köyünden Bölükbaşoğullarından merhum Katip Korkmaz’in eşi; Adil, Ahmet, Şahinde, Azize, Zeytun ve Bulancak Belediyesi Zabıta Müdürü Atay Korkmaz’ın annesi SEFİNE KORKMAZ vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün saat 11:00’da Bulancak Devlet Hastanesi üst caddesinde bulunan Turan Kent Kooperatifindeki evinden alınarak Öğle namazını müteakip Sarayburnu Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Hisarkaya köyündeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

 

2)Piraziz Maden mahallesinden merhum İlyas oğlu Mehmet, Bisikletçi Ali, emekli öğretmen Niyazi Şenel’in ağabeyleri; Osman, Mustafa, Selma ve Ayla’nın babaları; Çolakoğlu Camii imam hatibi İshak Öztaş ve Şemsettin mahallesi camii imam hatibi Bilal Nesil’in kayınpederleri; Bulancak esnaflarından Bisikletçi AHMET ŞENEL vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün saat 14:30’da İhsaniye mahallesi Bahçe sokaktaki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Sarayburnu Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Maden mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Piraziz ilçesi Kaleyanı mahallesinden, Selimoğullarından merhum Dursun Yavuz’un oğlu; merhum Naim ve Hüseyin Yavuz’un kardeşi; İlçemiz Halk Bankası müdürü Selçuk Kırca’nın dayısı İSMET YAVUZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle namazını müteakip Yeni Mahalle Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Kaleyanı aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4) Pazarsuyu köyünden Kuyrukluoğullarından, merhum İlyas Kurukluoğlu’nun oğlu; Laike, Hatun ve Hacı İzzet’in ağabeyleri; Zeynep ve Mustafa’nın babaları HÜSEYİN KUYRUKLUOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi namazını müteakip Pazarsuyu köyü Şardağ mahalle Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5)Piraziz Bozat Köyü’nden Kırcıoğullarından merhum Mehmet Aksu’nun eşi; Ali ve Turgut’un anneleri; Tugay ve Tolga’nın babaanneleri; Naki Yetkin’in halası SAMİYE AKSU vefat etmiştir.
Cenazesi Yarın Öğle namazını müteakip Bozat Köyü merkez camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.