17°C
GIRESUN HAVA DURUMU17°C Az Bulutlu
ALO BEYAZ MASA 444 28 44

Vefat İlanları

Bulancak Belediye Başkanlığı

14 Nisan Cuma Vefat İlanları

- +
14 Nisan Cuma Vefat İlanları

1)Bozat Armutçukuru köyünden Hatuplu mahallesinden Ali oğlu İsmail Kılınç’ın eşi ÜNZİLE KILINÇ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma namazını müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Hatuplu mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

2)Kovanlık Beldesinden Dumanoğullarından merhum Şevket Ve merhume Fatma Duman’ın oğlu; Durmuş ve Remzi Duman’ın kardeşi; Ali, Ahmet, Mehmet ve Ümit Duman’ın amcaları SAMİ DUMAN Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma namazını Müteakip Kovanlık Beldesi Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

3) Şemsettin mahallesinden Bölükbaşoğullarından Hacı İhsan Korkmaz’ın gelini; merhum Halil Korkmaz’ın eşi; İhsan, Yüksel,berber Mürsel, Mualla, Reyhan ve Ayla’nın anneleri; MEDİHA KORKMAZ vefat etmiştir Cenazesi Bugün Cuma namazına müteakip Orta Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Şemsettin mahallesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

4)Bozat Köyü Göldüzü mahallesinde Hartamacıoğulları’ndan; Hüseyin Hartamacı’nın eşi; Hayati ve Yalçın Hartamacı’nın anneleri; DURDİYE HARTAMACI vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğle namazını müteakip Bozat köyü Göldüzü mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra Göldüzü mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

5)Piraziz Esentepe Köyünden Kavrazoğullarından Nüfer Şahin’in eşi;GÜLFİYE ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğle namazını müteakip Piraziz Esentepe Köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Vefat edenlere Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.